عضویت طلایی

عضویت طلایی یکی از محصولات و خدمات ارایه شده در سایت دکتر استقامت می باشد.

مدت زمان این عضویت  از زمان پرداخت حق عضویت یکصدو هشتاد روز می باشد.

شما پس از دریافت مجوز عضویت نفره ایی چگونه خدماتی از سایت دکتر استقامت در یافت می نمایید :

دریافت تحلیل جامع  معاملاتی در زمینه معاملات فارکس هر هفته یک تحلیل و هر ماه چهارتحلیل.

جفت ارزهای اصلی 

طلا.

نفت.

فاندامنتال.

شاخص داوجونز.

ارزهای دیجیتال.

امکان شرکت در دوره های آنلاین با تدریس دکتر استقامت با 5 درصد تخفیف.

امکان خرید دوره ها و بسته های آموزشی دانلودی  با 10 درصد تخفیف.

زبان مفاهمه و بر قراری ارتباط در بازارهای معاملاتی بسیار حائز اهمیت و مهم می باشد . این زبان نیز مانند تمامی زبان ها قابل یادگیری می باشد. و می توان آن را آموخت اما فهم درست آن و ارایه تحلیل برروی این زبان خود یکی از فنون و رموز کاربردی در این عرصه می باشد. یکی از خدمات سایت دکتر استقامت ارایه دقیق تحلیل های مربوط به هر یک از آن ها می باشد. که می تواند بسیار راه گشا و مهم باشد تصمیم بموقع و صحیح یعنی سود.

هر مهارتی در هر سطحی با آموزش صحیح و دقیق قابل دست  یابی می باشد. شما در سایت دکتر استقامت دوره های آموزشی را دریافت می نماید .که حاصل ده سال تجربه است. پس صرف اطلاعاتی که بدست می آورید تئوری و نظریه نیست . بلکه آزموده های عملی است. که بصورت دقیق در اختیار شما است .هر آنچه شما فرا می گیرید  ما سال ها آن را اجرا کرده ایم بیاموزید و بکار ببرید.

ربات ها در عرصه معاملات بورسی بعنوان ابزار های معاملاتی در خدمت انسان هستند. ربات های معامله گر و یا دستیار معامله گر می توانند اهرم مناسبی برای انجام یک معامله آسان و کم خطر باشند. به هر جهت انسان هر چقدر هم در هر مسیری حرفه ایی باشد بازهم نمی توان از نقش ابزار خوب ومناسب در مسیر تحقق هر کاری صرف نظر کرد . در سایت دکتر استقامت می توانید  از خدمات این گونه ربات ها بهره بجویید.

تذکر مهم :

در مورد تخفیف ها ی این عضویت شایان ذکر می باشد که هر کدام از تخفیف ها فقط یکبار در طول دوره عضویت قابل استفاده بوده و برای محصولات و دوره هایی می باشد که در فروش ویژه نباشند.و عضو محترم اساسا این عضویت را با کد تخفیف تهیه نفرموده باشد چنانچه اصل عضویت را با کد تخفیف تهیه فرموده باشد صرفا می تواند از تحلیل ها استفاده نماید . 

اخبار بورس جهان

دونمونه از تحلیل های دکتر استقامت

هفته دوم سپتامبر 2021

هفته اول سپتامبر 2021

مبلغ سرمایه گذاری برای شش ماه
1,500,000تومان