عضویت طلایی ونقره ای برای چه مدتی فعال می باشد ؟

هردو عضویت طلایی و نقره ایی از زمانی که خریداری می فرمایید 6 شش ماه اعتبار دارد .

تحلیل های هفتگی به چه صورتی ارایه می شود ؟

تحلیل ها بصورت دقیق وکارشناسی شده و محدوده های قیمت برای پوزیشن های خرید وفروش بدرستی در اختیار دوستان قرار می گیرد این تحلیل ها بصورت کامل وگرافیکی ارایه شده وبرروی چارت زنده محدوده های خرید وفروش داده می شود .

دوره روانشناسی ترید و تریدر به چه موضوعاتی می پردازد؟

دوره آموزش روانشناسی ترید وتریدر در حقیقت یک دوره بسیار مفید و کاربردی است که بصورت کارگاه آنلاین قرار هست در مهرماه 1400 برگزار شود بنظر دکتر استقامت هر فردی که بخواهد در هر گونه بازار های مالی فعالیت نماید لازم وضروری است مهارت های  فردی خود را فارق از هر گونه مهارت های تکنیکی در حد مطلوب ارتقا دهد چرا که طبق آسیب شناسی های بعمل آمده بیشتر افراد از عدم توانایی فردی در مسیر معاملات خود رنج برده و یا دچارزیان های جدی می شوند .در این دوره به آموزش اینگونه مهارت ها و تکنیک ها پرداخته خواهد شد.

دلیل تکمیل فرم پیش ثبت نام مستر ترید ارزهای دیجیتال چیست؟

تکمیل فرم و پاسخ به سوالات آن باعث می شود که مطالب ارایه شده دقیقا منطبق برنیاز مخاطبین دوره تدوین گردد و این باعث افزایش میزان بهره وری هر دوره و رضایت بیشتر دانشپذیران می گردد.

دلیل مصاحبه دکتر استقامت در برخی دوره های آنلاین چیست ؟

دکتر استقامت با بیش از بیست سال تجربه تخصصی در حوزه تدریس و آموزش با مصاحبه با افراد شخصا به نکته برداری و سنجش نیاز ها می پردازند آسیب شناسی هوشمندانه قبل از شروع هر دوره ازطرفی یکسان گزینی دانشپذیران بمنظور بهره وری تمام گروه و استفاده حق یکسان توسط تمام عزیزان شرکت کننده و هدایت فرد مصاحبه شونده به مسیر درست را دستور کار خود قرار داده اند.

من عضو کانال VIPدکتر بوده ام و ویدیو های کانال حذف شده علت چیست؟

این ویدیو ها مربوط به مدت زمانی بوده که عضویت شما فعال بوده و فقط در آن زمان امکان دانلود میسر بوده لازم بذکر می باشد طی سه با اطلاعیه که در کانال درج شده که ویدیو ها را دانلود فرمایید چون قرار هست از روی کانال برداشته شود در حال حاضر ویدیوها حذف و دیگر امکان دانلود میسر نمی باشد .

ابزار ارایه شده به اعضای کانال VIPبرای رسم لول ها آیا همچنان قابل استفاده می باشد ؟

مدت زمان استفاده از این ابزار در طول مدت حضور دوستان در کانال VIPبوده و چون در حال حاضر ای زمان به اتمام رسیده لذا این ابزار نیز بلحاظ تاریخی معتبر نبوده و کارایی ندارد فقط اندیکاتورهای ارایه شده که بصورت رایگان قرار داده شده بوده همچنان دارای کارایی هستند و فاقد محدویت زمانی می باشد . 

چرا دکتر استقامت به اعضای کانال VIPپاسخ نمی دهند؟

لازم بذکر است مدت زمان عضویت و خدمات اعضای محترم کانال VIP(کانال تلگرامی)به پایان رسیده و این کانال بسته شده دکتر چندین بار هم به اعضای محترم اعلام فرمودند که این زمان به اتمام رسیده و عملا کانال بسته شده تمام تعهدات دکتر استقامت نسبت به این اعضای گرامی عمل شده و کلیه سوالات رایج در زمان خود پاسخ داده شده است لذا با کمال احترام از پاسخگویی به موارد مکرر ومشابه معذوریم .